Google+ Followers

niedziela, 23 lutego 2014

9. Niedziela pełna pomysłow. ;)

Hej, witam w niedzielne popołudnie. ;) Dzisiaj rano wstałam i stwierdziłam, że mój pokój jeest nudny. ;) więc zaczęłam kombinować. Ostatnio mój tata przywiózł mi z  Niemiec mnóstwo starych płyt wiolinowych, no więc przykleiłam je na ścianę. ;) Już dawno, dawno temu miałam taką scianę, potem był remont, no i teraz stwierdziłam, że chcę znowu. ;) A prezentuje się to tak:


Jak Wam się podoba? ;)
Oprócz tego, przykleiłam coś jeszcze. Jakiś czas temu koleżanka przyniosła mi podkładki pod herbatę, a na nich widnieje wizerunek Sydney, a że ja kocham ten kraj (dobrze o tym wiedziała) postanowiłam je jakoś wykorzystać. ;) I teraz widnieją obok mojej tablicy pamiątkowej. ;)


No to to się robi w niedziele, zamiast odpoczywania. ;) Oprócz tego mam dla Was zdjęcia dwóch przesyłek z piątku, jest to długo oczekiwany kalendarz, pewno większość z Was go ma, oraz list z Malborku. ;)


A na koniec, w czwartek miałam jechać na dodatkowy angielski, ale jednak pojechałam do Niemiec na zakupy. Były takie promocje, więc musiałam pojechać. Mieszkam 10 km od granicy, więc grzech nie skorzystać. Nakupowałam na prawdę wiele, a zapłaciłam grosze, a sklep to NKD, nie wiem czy ktoś słyszał. Wrzucam zdjęcie małej cząstki zakupów. ;) 


 A teraz pozdrawiam i życzę miłej niedzieli. ;)

8 komentarzy:

 1. To nie moje klimaty, ale tablica mi się podoba:)
  Kalendarza nie mam :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma jak fajne zagospodarowanie przedmiotów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. już dawno chciałam żeby mój pokój tak wyglądał, ale nie mam skąd wziąc płyt wiolinowych :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może popytasz rodziców lub dziadków, ja wcześniej wytargałam ze swojego strychu. ;)

   Usuń
 4. świetny sweter!
  stylofthemostimportant.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawie wygląda ta ściana wyklejona płytami.

  OdpowiedzUsuń
 6. podoba mi sie pomysł na ścianę w winylach:)

  OdpowiedzUsuń