Google+ Followers

wtorek, 25 lutego 2014

CrystalCiTYCześć. Dzisiejszy post będzie dotyczył sklepu internetowego: CrystalCiTY, który zajmuje się sprzedażą gadżetów reklamowych, pamiątek oraz upominków wykonywanych w technologii  grawerowania laserem 3D. Są to szklane statuetki wykonane laserem 3D. Sklep oferuje swoje statuetki na różne okazje takie jak: Dzień Kobiet, Walentynki, chrzciny, Boże Narodzenie i wiele, wiele innych. Wybór jest ogromy. Możemy wybierać i przebierać. Jest to na prawdę niesamowity prezent, ponieważ sami możemy dołączyć własną dedykację lub zdjęcie, dzięki której możemy przekazać ważnej nam osobie to, co do niej czujemy.


 

Sam proces tworzenia statuetek jest bardzo interesujący. Polega na skupieniu wiązki lasera wewnątrz obrabianej bryłki szklanej, co prowadzi do powstania w niej mikropęknięć. Efektem tej pracy jest to, że wydaje nam się jakbyśmy ten obraz po prostu włożyli w bryłę. A oto krótki filmik tworzenia 


Mam ogromną nadzieję, że statuetki spodobają się Wam tak bardzo jak mi. ;) Serdecznie zachęcam Was do kupna, niebawem Dzień Kobiet, więc to idealny pretekst. ;)
Tutaj są linki:
* do sklepu,
* strony firmy.

A tymczasem ja zapraszam Was na kolejny post za kilka dni, który będzie dotyczył całego procesu zamawiania statuetek CrystalCiTY. Możecie się także spodziewać recenzji zamawianej przeze mnie statuetki. Pozdrawiam. ;)

4 komentarze:

  1. Mnie też zachwycają:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej :) Miło mi, że udostępniłaś mój filmik w poście :) Dodaję do obserwowanych, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń