Google+ Followers

wtorek, 13 marca 2018

38.

Witajcie!
Walentynki były już dawno, prawie miesiąc temu, ale ja uważam że to święto powinno obchodzić przez cały rok. W końcu nie kochamy osoby tylko przez jeden dzień? Z takiej to okazji, bez okazji powstała kartka.


O dziwo, ta mi się podoba, chociaż czuję, że czegoś brakuje. Jak się kiedyś zaopatrze w jakieś przydasie, to skończę. Jak dla mnie i tak nie jest tragicznie :) 

Znowu zrobiona z tego co znalezione w domu: kawałek tekturki, szara gazeta, serduszka wycięte z kolorowych kartek, kawałek muliny, naklejka z aliexpress.

Na dzień dzisiejszy, już nic nie powstało. Teraz będzie z tym gorzej, cały tydzień na drugą zmianę, więc do 22.00 w pracy. Pozdrawiam serdecznie :) 

13 komentarzy:

 1. Bardzo oryginalna. Podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oryginalna. :) Fajny pomysł

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna, oryginalna karteczka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z pewnością kartki wykonane ze skrapowych papierów inaczej wyglądają .Ale najlepsze pomysły wpadają do głowy zazwyczaj kiedy nie mamy stosownych przydasi . Gazetowe tło świetnie wygląda :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląda bardzo ładnie :) Lubię takie wplecenie gazety w jakąś pracę, ślicznie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznam, że mnie zaskoczyła, nie wiem co napisać :P A gazeta jest z wierszykami walentynkowymi czy z przypadkowymi treściami/ogłoszeniami ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawie się prezentuje :)

  Zapraszam CAKEMONIKA :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się Walentynki powinny być przez cały rok :))

  OdpowiedzUsuń